آغاز فعالیت پنجمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی

۲۷ آبان ۱۳۹۸ | ۱۳:۵۰ کد : ۴۷۱۱۳ اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۸۴
به همت دفتر ارتباط با صنعت و کارآفرینی، برپایی پنجمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه در سطح واحدهای استانی آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر بروجردی علوی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، ضمن گرامی­‌داشت هفته جهانی کارآفرینی از آغاز برگزاری پنجمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه در سطح واحدهای استانی خبر داد و افزود دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی با کسب تجربه‌ای موفق در برگزاری چهار دوره نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی در سطح کشور، پنجمین نمایشگاه را به منظور شناسایی فرصت‌های شغلی در سطح استان، شناسایی پتانسیل‌­ها و استعدادهای بالقوه منطقه‌ای، زمینه‌سازی توسعه اشتغال و کارآفرینی در جهت نیل به اهداف دانشگاه کارآفرین، پیوند وثیق بین صنعت و دانشگاه با توجه به مقتضیات استانی، منطقه‌ای و ملی و تشویق صاحبان صنایع و مشاغل به بهره‌گیری از منابع انسانی عظیم پرورش‌یافته در دانشگاه برگزار می­‌نماید.

دکتر بروجردی علوی ضمن اشاره به منویات مقام معظم رهبری در مسئله اشتغال افزودند؛ امروز مسئله­ اشتغال در کشور یک مسئله بسیار مهم و اساسی است و اگر برنامه ریزی خوب و کارآمد و اقدام جدی دنبال این موضوع وجود داشته باشد، به وضوح مشکلات صنعت و جامعه روند کاهشی خواهد داشت.

وی در ادامه، بخش‌های مختلف نمایشگاه را متناسب با امکانات، وضع موجود و منابع مالی در اختیار واحدهای استانی مجری بدین شرح توصیف نمود: بخش معرفی کارآفرینان و مولدان کسب و کار دانشگاه، معرفی رشته‌ شغل­‌های دانشگاه، برپایی کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی، برپایی نمایشگاه مشاغل (Job fair)، معرفی مشاغل خانگی و بومی استان و برگزاری میزگردهای تخصصی و کارگاه‌های آموزشی.

لازم به ذکر است: علاقمندان جهت آگاهی از تقویم برگزاری پنجمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی می‌توانند به پرتال دفتر ارتباط با صنعت و کارآفرینی دانشگاه (لینک) مراجعه نمایند.

کلید واژه ها: نمایشگاه اشتغالپنجمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینیپنجمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردیدکتر مهدخت بروجردی علویدفتر ارتباط با صنعت و کارآفرینیسال رونق تولید


( ۱ )

نظر شما :